pergola

Pergoly

K výrobě zahradních altánů a Pergol používáme pouze smrkové, velmi kvalitně opracované dřevo, které zaručuje řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň je vkusným doplňkem zahrad. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší velkokapacitní výrobě se nám podařilo dosáhnout příznivé ceny, aniž bychom musely slevit na kvalitě nebo síle materiálu.

V našem ceníku najdete několik základních sestav zahradních pergol, které jsou navrženy tak, aby pokryly široké spektrum Vašich požadavků. Pokud však máte jinou představu o provedení pergoly, není problém vyrobit pergolu dle Vašich požadavků.

  • Zahradní pergoly Standard a Standard ke zdi – V základním provedení je rovná, bez sklonu. Za provedení šikmé varianty se nic nepřiplácí. Je samostatně stojící, v případě zájmu o větší rozměry je třeba zvolit pergolu Klasik nebo Grand, protože mají ve standardu rozpěry, které zajišťují potřebnou tuhost konstrukce.
  • Zahradní pergoly Klasik a Grand – V základním provedení je rovná, bez sklonu. Za provedení šikmé varianty se nic nepřiplácí. Je samostatně stojící, lze vyrobit i větší rozměry, jelikož má již ve standardu rozpěry, které zajišťují potřebnou tuhost konstrukce. V provedení s nulovým sklonem nejsou rozpěry potřeba.

Fotogalerie našich prací