kuchyně

TOP kuchyně

Vyrábíme luxusní kuchyně z těch nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu.

Nabízíme mnoho druhů dřevin a domácích i exotických dýh v různých povrchových úpravách. Matné a lesklé laky v řadě odstínů moření a tónování, povrchy voskované přírodními oleji, kartáčované a katrované.

Barevné části stříkáme ve velké škále barevných odstínů. Vybírat můžete mezi úpravou povrchu v pololesku, vysokém lesku, hlubokém vysokém lesku (klavírní lak), matu nebo hlubokém matu.

Máme pro Vás připravenou i širokou nabídku zahraničních lamin. Zalaminované strukturované dýhy a vakuově zadýhované desky MDF s různými hloubkovými reliéfy.

Pracovní desky vyrábíme z žulových i mramorových bloků v mnoha povrchových úpravách. Oblíbené jsou i kompozitní materiály, umělé kameny a kompaktní desky.

Standard

Díky naší dlouholeté zkušenosti v oblasti navrhování a výrobě kuchyní, nabízíme pouze ty materiály a komponenty, u kterých jsme přesvědčeni o kvalitním a designovém zpracování a které odpovídají moderním trendům jako například kuchyně s ostrůvkem. Velice nám záleží na každém detailu a spokojenosti zákaníka.